Γνωρίζοντας καλύτερα τους μικρούς μας Ήρωες – Σεμινάριο στην Κεντρική Παιδική Βιβλιοθήκη
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΔΗΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Εθνικής Αμύνης 27, ισόγειο τηλ. 2313318572 & 2313318591) Γνωρίζοντας καλύτερα τους μικρούς μας Ήρωες Ένα σεμινάριο για γονείς παρέα με τα παιδιά τους στην Κεντρική Παιδική Βιβλιοθήκη Θεσσαλονίκης. Μέσα από ερωτήσεις και παιχνίδια ρόλων μαθαίνουμε τη γλώσσα επικοινωνίας με τα παιδιά μας, τα δυνατά χαρακτηριστικά τους, τι τα εμπνέει και