Παρέα με την συγγγραφέα μας στην Παιδική Βιβλιοθήκη Ξηροκρήνης.
Σας προσκαλούμε στο χώρο της βιβλιοθήκης μας την Πέμπτη 28 Μαρτίου στις 10:00 το πρωί θα παρουσιάσουμε το βιβλίο « Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ »
Λεπτομέρειες εκδήλωσης
Παρέα με την συγγγραφέα μας στην Παιδική Βιβλιοθήκη Ξηροκρήνης.
Σας προσκαλούμε στο χώρο της βιβλιοθήκης μας την Πέμπτη 28 Μαρτίου στις 10:00 το πρωί θα παρουσιάσουμε το βιβλίο « Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ » με κείμενο και εικονογράφηση της Βασιλικης Νευροκοπλή . « Μια παρατεταμένη διακοπή ρεύματος θα βγάλει τον Αργύρη από τον κόσμο του INTERNET και του Facebook ». Η παρουσίαση θα γίνει από την ίδια συγγραφέα που θα μιλήσει και θα απαντήσεισε ερωτήσεις των παιδιών.