Η Ιμερόεσσα , αποτελεί τον ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ είναι σωματεί ο ΜΗ κερδοσκοπικού χαρακτήρα και έχει έδρα στη Θεσσαλονίκη.
Πρωταρχικός μας στόχος είναι ο σεβασμός
Λεπτομέρειες εκδήλωσης
Η Ιμερόεσσα , αποτελεί τον ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ είναι σωματεί ο ΜΗ κερδοσκοπικού χαρακτήρα και έχει έδρα στη Θεσσαλονίκη.
Πρωταρχικός μας στόχος είναι ο σεβασμός στον άνθρωπο σε συνδυασμό με την αντιμετώπιση της παχυσαρκίας. Παρέχουμε ηθική και επιστημονική συμπαράσταση, ενημέρωση και βοήθεια.
Στο πλαίσιο αυτό, η Ιμερόεσσα διοργανώνει Ημερίδα με θέμα «Ας Μοιραστούμε το Βάρος», η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 4 Μαρτίου, στις 18.00 στη Θεσσαλονίκη στην αίθουσα « Μανόλης Αναγνωστάκης » του Δημαρχιακού Μεγάρου του Δήμου Θεσσαλονίκης
Με γνώμονα το ενδιαφέρον σας για ενημέρωση αναφορικά με τα θέματα Υγείας, σας προσκαλούμε – εφόσον και οι υπόλοιπες υποχρεώσεις σας το επιτρέπουν – να παρευρεθείτε στην Ημερίδα, της οποίας το πρόγραμμα επισυνάπτεται. Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.